Dołącz do nas

Serwis Piłkarski Świat prowadzi nabór do redakcji! Zapraszamy!

Dołącz do redakcji i odbierz Legitymację Prasową/Dziennikarską! 🙂

PilkarskiSwiat.com to portal, który powstał, by zapewnić swoim dotychczasowym i nowym czytelnikom najświeższe i rzetelne informacje o wydarzeniach z boisk całego świata. Prowadzenie serwisu internetowego niesie za sobą obowiązki, które wymagają systematycznej pracy całego zespołu redakcyjnego.

Idąc na przeciw oczekiwaniom naszych fanów musimy zwiększyć grono redakcyjne o nowych członków. Interesujesz się piłką nożną, masz trochę wolnego i chciałbyś pisać artykuły do naszego portalu? Napisz do nas już dziś i rozpocznij swoją karierę dziennikarską! 🙂

Poszukujemy przede wszystkim Newsmanów, którzy na bieżąco będą informować czytelników o nowinkach piłkarskich z całego świata.

Wymagania:
– Umiejętność pisania bez błędów ortograficznych,
– Stały dostęp do Internetu,
– Znajomość języka angielskiego (tłumaczenie newsów),
– Systematyczność i kreatywność,
– Redagowanie i aktualizacja newsów.

Oprócz newsmanów poszukujemy również Felietonistów (redagowanie felietonów, wyrażanie swojego zdania na dany temat), Fotografów, Typerów (osoby, które pisałyby analizy przedmeczowe i typowały wyniki spotkań) oraz Relacjonistów (czyli osoby, które będą na bieżąco informowały czytelników o wydarzeniach z boiska).

Oferujemy:
– legitymacje oraz akredytacje prasowe,
– możliwość zdobycia doświadczenia dziennikarskiego,
– skrzynka pocztowa w domenie pilkarskiswiat.com,
– pracę w miłej atmosferze, w młodym gronie redakcyjnym.

Gorąco zapraszamy również osoby młode, bez doświadczenia, rozpatrzymy każde Wasze zgłoszenie! Dla nas liczy się przede wszystkim pasja i zaangażowanie 🙂

Nie przegap tej szansy! Nie bój się spróbować i wyślij nam swoje zgłoszenie, a na pewno dostaniesz szanse pokazania swoich umiejętności!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam zgłoszenia za pomocą formularza znajdującego się niżej:

[contact-form-7 id=”3318″ title=”Contact form 1_copy”]

lub kontakt e-mailowy na adres: [email protected]

Zapraszamy do współpracy,
Powodzenia!