Dodatkowe wydatki Juventusu. Maurizio Sarri nie zamierza rozwiązać kontraktu z klubem

corriere.it

Chociaż Maurizio Sarri od sierpnia nie jest już trenerem Juventusu Turyn, to nadal pobiera uposażenie od władz mistrza Włoch. 61-letni szkoleniowiec nie zamierza rozwiązać kontraktu ze Starą Damą, do momentu pojawienia się oferty jednego z topowych klubów.

Maurizio Sarri w 2019 roku podpisał trzyletni kontrakt z Juventusem Turyn. Opiewał on na 6 milionów euro rocznie. Włoch jednak po 12 miesiącach pracy na Allianz Stadium został zwolniony, z powodu słabego stylu zespołu prezentowanego przez większość sezonu.

Stara Dama  była bliska dogadania się z 61-latekim w sprawie zerwania umowy. Finalnie, rozmów nie udało się sfinalizować, a Sarri postanowił nie przejmować żadnej drużyny w trakcie sezonu. Zdaniem dziennikarzy „Football Italia”, włoski szkoleniowiec nie wyklucza zerwania kontraktu z Juventusem, w przypadku oferty jednego z topowych klubów.

61-latek otrzyma od Starej Damy pełną pensję wraz z bonusami aż do końca sezonu 2020/2021. Jeśli władze Juventusu nie chcą wypłacać mu honorarium w przyszłej kampanii, to do końca marca 2021 roku  muszą wpłacić na konto Toskańczyka 2,5 miliona euro.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *