sport1.de

W nowym 2017 roku bardzo dobre noty za swoje występy w barwach FC Koeln zbiera nasz rodak Paweł Olkowski. Poprzedni rok niestety nie był dla Polaka udany lecz  ten  może być dla naszego zawodnika przełomowy. W dotychczasowych dwóch meczach swojej drużyny wystąpił w obu spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym i spisywał się bardzo dobrze, po ostatnim spotkaniu wygranym  6:1 z SV Darmstadt Olkowski zaliczył asystę.

Szansę dla Olkowskiego wygenerował los,  gdyż na początku grudnia główny rywal na prawej stronie drużyny FC Koeln  Marcel Risse doznał poważnej kontuzji zerwania więzadła krzyżowego i najpewniej wypadł do końca sezonu. Peter Stoeger szkoleniowiec obecnie siódmej siły Bundesligi mógł sprowadzić kogoś w zastępstwo za Risse, jednak zaufał Polakowi a on odpłaca się mu tym co najlepsze czyli dobrą grą.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Wszystko wskazuje na to że, występy  Pawła za naszą zachodnią granicą nie przejdą uwadze selekcjonerowi naszej kadry Adamowi Nawałce ,  który zresztą prowadził go w Górniku Zabrze i zna jego możliwości. Na pewno też na korzyść dwudziestosześciolatka działa fakt , iż w słabej dyspozycji znajduje się Jakub Błaszczykowski który nie potrafi przekonać do siebie w ostatnim czasie  trenera VFL Wolfsburg  Valériena  Ismaëla.

W najbliższą sobotę 4 lutego FC Koeln Pawła Olkowskiego podejmie na własnym stadionie drużynę Jakuba Błaszczykowskiego VFL Wolfsburg , może to być ciekawa konfrontacja naszych zawodników.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.