Dobre informacje w sprawie kontuzji Sona

Dobre informacje w sprawie kontuzji Sona

W ubiegłym tygodniu odbyły się derby północnego Londynu, w których piłkarze Mikela Artety pokonali Tottenham 2:1.

Porażka nie była jedyną złą informacją, z jaką zmierzyć musiał się Jose Mourinho. W 18. minucie spotkania jeden z jego kluczowych zawodników został zmieniony. Powodem takiej decyzji portugalskiego szkoleniowca był uraz, jakiego doznał Son.

– Jest dobrze zbudowanym mężczyzną. Szybko dochodzi do siebie. – Takie słowa padły z ust Jose Mourinho na pomeczowej konferencji prasowej.

Alasdair Gold zasugerował, że kontuzja Son Heung-mina nie jest tak poważna, jak się wydawało i być może będzie dostępny na najbliższe spotkanie.

Wiele wskazuje na to, że Son nie będzie uczestniczył w nadchodzącej przerwie międzynarodowej, gdyż klub nie chce narazić go na potencjalny uraz.

Statystyki reprezentanta Korei Południowej prezentują się imponująco. W trwających rozgrywkach zdobył 13 bramek i zanotował 9 asyst tworząc świetną współpracę z Harrym Kanem.

– W pierwszej połowie wyglądaliśmy bardzo źle. Brak intensywności i zaangażowania. Jeśli mowa o stwarzaniu akcji ofensywnych, niektórzy piłkarze ukrywali się. W drugiej połowie musieliśmy się poprawić. Tego dokonaliśmy. Nie mam zamiaru wymieniać poszczególnych piłkarzy, ponieważ zespół to zespół. Należę do drużyny, więc jestem tak samo winny, jak zawodnicy.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *