
Dlaczego Roberto Sanchez opuścił spotkanie Brighton z Arsenalem?
Szkoleniowiec Brighton na konferencji prasowej wypowiedział się na temat Roberto Sancheza, który opuścił spotkanie z Arsenalem.
Roberto De Zerbi potwierdził, że jego podopieczny nie chciał wystąpić w spotkaniu z Arsenalem, a także nie weźmie udziału w czwartkowym meczu z Newcastle.
Na początku marca 25-letni reprezentant Hiszpanii stracił miejsce w wyjściowej jedenasce Brighton przegrywając rywalizację z Jasonem Steelem.
- Rozmawialiśmy z Sanchezem przed meczem z Arsenalem i wspólnie zdecydowaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie jeśli pozostanie w domu. On decyduje o wszystkim. W tym momencie tak jest i ostateczne zdanie należy do Roberta. Chciał pozostać w domu i to była jego decyzja, nie moja ani klubu.
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21
-
AktualnościOficjalnie: Powołania Probierza na czerwcowe mecze kadry!
Wiktor Palmowski / 27 maja 2025, 19:07
-
Kwadrans futboluReal kończy sezon, a Modrić kończy epokę... I KWADRANS FUTBOLU #161
Rafał Makowski / 25 maja 2025, 15:10
-
EkstraklasaLegia Warszawa: Ryoya Morishita z powołaniem do kadry!
Wiktor Palmowski / 24 maja 2025, 10:38
-
Kwadrans futboluManchester City znowu z kompromitacją! Czy Guardiola wie co robi? I KWADRANS FUTBOLU #160
Rafał Makowski / 18 maja 2025, 14:58
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33