Di Maria: Messi pochodzi z innej planety
Angel Di Maria powiedział, że chciałby zobaczyć kapitana Barcelony - Lionela Messiego w koszulce Paris Saint-Germain.
Mówi się, że francuscy giganci są tylko jedną z drużyn śledzących sytuację Messiego, a jego argentyński kolega z narodowej drużyny byłby zachwycony mogąc współpracować z 33-latkiem.
- Z całej mojej kariery, co widziałem, to myślę, że Leo pochodzi z innej planety. Byłoby wspaniale mieć go jako kolegę w zespole - stwierdził Di Maria w wywiadzie dla "BeIN Sports", opublikowanym przez "goal.com".
Sam Leo Messi zachowuje spokój i nie jest jeszcze znany termin, kiedy zdradzi swoje plany. - Dużo z nim rozmawiam i zawsze mu mówię, że ważne jest szczęście jego i jego rodziny. Trudno powiedzieć cokolwiek innego - dodał Argentyńczyk.
Messi konsekwentnie deklarował, że zamierza zaczekać do końca sezonu, zanim podejmie ostateczną decyzję, a drużyna Ronalda Koemana wciąż liczy się w walce o mistrzostwo La Liga.
-

AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
































