Demolka w wykonaniu reprezentacji Polski! Świetne rozpoczęcie kwalifikacji do Mistrzostw Europy

Kobieca reprezentacja Polski do lat 17 odniosła pewne zwycięstwo w pierwszym spotkaniu w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy.

Rywalem ekipy prowadzonej przez Marcina Kasprowicza była Chorwacja, która straciła aż pięć bramek, nie zdobywając ani jednej. Po pierwszej połowie Polki prowadziły 3-0 po bramkach zdobytych przez Szymczak x2 oraz Grzywińską. W drugiej połowie drużyna gospodarzy (Polska) dokonała aż pięciu zmian, co z pewnością miało wpływ na ostateczny rezultat. Tak więc pierwsze spotkanie z udziałem reprezentacji Polski do lat 17 zakończyło się cennym oraz wysokim zwycięstwem aż 5-0, a kolejne dwie bramki dołożyły Baldyga i Pietakiewicz.

Z dorobkiem pięciu trafień Polki prowadzą w tabeli (LIGA A) wyprzedzając między innymi Francję oraz Anglię. Kolejne spotkanie odbędzie się za trzy dni. Rywalem Polek będzie reprezentacja Anglii, która uległa Francji 2:1.