Dean Klafurić: Zasłużyliśmy na wygraną

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Legia Warszawa bronią tytułu mistrzowskiego wczoraj wieczorem odniosła zwycięstwo z Wisłą Kraków na terenie rywala. – Zasłużyliśmy na wygraną, brakowało nam tylko spokoju w końcowej fazie ataku – stwierdził Dean Klafurić.

– To był bardzo ciężki mecz dla nas, podobnie jak ten w Pucharze Polski kilka dni temu. Tym razem z trochę innym scenariuszem. Najważniejsze, że znowu wygraliśmy. Gratuluję moim zawodnikom inteligencji, tego, że dobrze zagrali przez wzgląd na okoliczności, jakie zastali w drugiej połowie. Zasłużyliśmy na wygraną, brakowało nam tylko spokoju w końcowej fazie ataku – powiedział podczas konferencji tymczasowy trener Legii.

Po meczu komentowano sytuację, po której Jarosław Niezgoda otrzymał drugą żółtą kartkę za niby symulowanie przed polem karnym Legionistów – Nie widziałem sytuacji z czerwoną kartką dla Niezgody i nie będę komentował pracy sędziów. Sędziowie wykonują swoją pracę, ale mogę powiedzieć, że Niezgoda jest wspaniałym zawodnikiem. Mamy zresztą 25 wspaniałych zawodników i każdy z nich może być gwiazdą. Dzisiaj był nią Pasquato, w kolejnym meczu będzie ktoś inny – zakończył szkoleniowiec Wojskowych.

źródło: legia.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi