

Dean Klafurić: Pokazaliśmy charakter i odwagę
- To był bardzo trudny i niesamowicie emocjonujący mecz. Gratuluję zawodnikom i całemu sztabowi szkoleniowemu. Pokazaliśmy charakter i odwagę. Wygrać mecz przy stanie 2:2 i w osłabieniu, to wielka sztuka. Każde spotkanie traktujemy jak finał, dziś to pokazaliśmy - powiedział trener Dean Klafurić po zwycięstwie z Wisłą Płock (3:2).
- Pamiętamy ostatnie starcie z Wisłą przy Łazienkowskiej, które przegraliśmy 0:2. Według mnie płocczanie potrafią znakomicie "otworzyć" grę, pod tym względem nie mają sobie równych w LOTTO Ekstraklasie.
Mauricio jest dobrym zawodnikiem, dzisiejszy mecz był dla niego pechowy, bo miał za niego wejść Remy, a tuż przed zmianą otrzymał drugą żółtą kartkę. Remy nie wystąpił od pierwszej minuty, ponieważ potrzebował odpoczynku, był bardzo eksploatowany w poprzednich spotkaniach.
Znamy diagnozę, jeśli chodzi o uraz Jarosława Niezgody i być może wystąpi nawet w niedzielę. Jego zmiennikiem nie jest wyłącznie Eduardo, mamy także Michała Kucharczyka. Chorwat zagrał dziś dobrze pod względem taktycznym, w pełni realizował przedmeczowe założenia, z kolei „Kuchy” pokazał, jak niewiele potrzebuje, by zdobyć bramkę.
źródło: Legia Warszawa
-
EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-
EkstraklasaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem
Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-
EkstraklasaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-
EkstraklasaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem
Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-
EkstraklasaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy
Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-
EkstraklasaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła
Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55