

De Laurentiis: Nie potrzebujemy Lavezziego i Balotellego
Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis stanowczo zdementował plotki związane z Ezequielem Lavezzim i Mario Balotellim, jakoby mieli przejść do neapolskiego klubu. Jego zdaniem, drużyna nie potrzebuje ich.
-Jaki mielibyśmy użytek z kupna Balotellego i Lavezziego? Nasz atak jest dobrze obsadzony, a za kilka miesięcy wróci po kontuzji jeszcze Lorenzo Insigne - powiedział sternik klubu dziennikowi II Mattino.
-Nie zapominajmy o tym, że Lavezzi zarabia 4,5 mln euro za sezon i przede wszystkim to on chciał jako pierwszy odejść z Napoli. Podjął tę decyzję w 2011 roku, kiedy go zapytaliśmy czy zostałby jeszcze kolejny rok z nami. W 2012 roku przeszedł do PSG.
-Czasami agenci piłkarzy bawią się wymieniając nasz klub, ale nie mamy nic wspólnego z Lavezzim i Balotellim.
De Laurentiis liczy także na to, że trener Rafa Benitez przedłuży kontrakt z klubem.
-Mam nadzieję, że zostanie z nami, ponieważ najlepszym rozwiązaniem jest kontynuowanie projektu technicznego klubu. Wszystko będzie wiadome w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Źródło: goal.com
Foto: goal.com
-
AktualnościWyjściowe składy na spotkanie Meksyk - Korea Południowa. Kto zagra od pierwszej minuty? (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 2:03
-


AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-



AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-

AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































