De Ketelaere wreszcie odnalazł się we Włoszech? Atalanta ma rozważać wykup
Charles De Ketelaere na tyle dobrze wprowadził się do Atalanty, że w Bergamo już rozważają jego wykup.
Takie informacje podaje w środę Matteo Moretto. W samym Serie A belgijski napastnik w pięciu występach zdobył bramkę i dorzucił asystę. Zaliczył również trafienie w spotkaniu Ligi Europy przeciwko Rakowowi Częstochowa. Z meczu na mecz pokazuje się z coraz lepszej strony.
Gian Piero Gasperini ma to zauważać i 22-latek odgrywa także coraz poważniejszą rolę w zespole.
Poprzedni sezon De Ketelaere miał zdecydowanie poniżej oczekiwań w Milanie, kibice "Rossonerich" mocno się zawiedli na zawodniku, który całkiem niedawno był gwiazdą w belgijskiej lidze. W Atalancie jednak może znaleźć swoją przystań. Jeżeli "La Dea" zdecyduje się na wykup to musi zapłacić przynajmniej 23 miliony euro i dodatkowe dwa miliony euro w bonusach.
Źródło: Matteo Moretto
-

AktualnościNowa Zelandia - Egipt sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (22.06.2026)Nowacki / 21 czerwca 2026, 15:13
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na spotkanie Urugwaj - Wyspy Zielonego Przylądka | 22.06.2026Nowacki / 21 czerwca 2026, 14:04
-


AktualnościLamine Yamal: "Nie panikujcie" – 18-latek odpowiada na krytykę po remisie Hiszpanii z Republiką Zielonego PrzylądkaNowacki / 21 czerwca 2026, 13:18
-


AktualnościTunezja ustanowiła unikalny anty-rekord na Mistrzostwach ŚwiataNowacki / 21 czerwca 2026, 13:13
-

AktualnościEkwador wciąż w grze po remisie 0:0 z Curaçao. "Mamy 100 minut", by odwrócić losy grupyNowacki / 21 czerwca 2026, 13:05
-

AktualnościMundial 2026. Curacao 0:0 Ekwador. 15 interwencji bramkarzaNowacki / 21 czerwca 2026, 12:50




































