Dawid Szwarga zostanie zwolniony z Rakowa? Właściciel dementuje

Dawid Szwarga

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, za pomocą portalu X (Twitter) poinformował o spotkaniu ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami Medalików. Jakie były rezultaty?

Dawid Szwarga stanął przed trudnym zadaniem zastąpienia Marka Papszuna w roli pierwszego trenera Rakowa Częstochowa. W dodatku jest to sezon, w którym częstochowianie bronią tytułu mistrzowskiego. Nie wychodzi im to za bardzo, o czym świadczy fakt m.in. ostatniej przegranej z Radomiakiem Radom. To właśnie po tym spotkaniu właściciel klubu, Michał Świerczewski, zapowiedział ogłoszenie pewnych decyzji. Dziś już wiemy co z przyszłością 33- letniego szkoleniowca.

– Niedawno skończyliśmy spotkanie ze sztabem szkoleniowym i zawodnikami. Poinformowaliśmy wszystkich, że dalej będziemy inwestować w rozwój Dawida Szwargi, jako pierwszego trenera. Przekazaliśmy również, że winę za sytuację, w której się znaleźliśmy, ponosi nie tylko sztab i zarząd, ale również piłkarze i oczekujemy od wszystkich 100% zaangażowania w jej naprawę – poinformował Świerczewski na X (Twitter).

Raków obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Do pierwszej Jagiellonii Białystok traci siedem oczek.

źródło: X (Twitter)Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.