Darwin Nunez potwierdza: W przyszłym sezonie będę występował w Premier League

Darwin Nunez poinformował właścicieli Benfiki o rosnącym zainteresowaniu ze strony drużyn występujących w Premier League, zaznaczając chęć dołączenia do najbardziej wymagającej ligi na świecie.

W trwającym sezonie reprezentant Urugwaju zyskał miano jednego z najlepszych napastników na świecie, gdyż na swoim koncie ma wiele zdobytych bramek, a także przewodzi w klasyfikacji strzelców w lidze portugalskiej.

Styczniowe okienko transferowe było nieco zwariowane, czego na własnej skórze doświadczył Nunez, który był blisko transferu do West Hamu, ale transakcja pomiędzy obiema stronami zakończyła się fiaskiem z powodu “braku czasu”.

Młoty nie są jedyną drużyną, która w letnim okienku transferowym spróbuje wyciągnąć 22-latka z Benfiki. Oprócz nich o angaż bramkostrzelnego napastnika starają się Arsenal, Tottenham, Newcastle, Aston Villa, a także Manchester United. Warto tutaj zaznaczyć, że od ponad sześciu tygodni w Portugalii przebywają skauci Manchesteru United, którzy bacznie monitorują sytuację Urugwajczyka.

– Największe zainteresowanie pochodzi z Premier League. Bez wątpienia Nunez chciałby spróbować swoich sił w Anglii. Widział, jak dobrze zaaklimatyzował się Luis Diaz w Liverpoolu, więc Nunez może być równie dobry, jak nie lepszy od swojego byłego kolegi z klubu. – Powiedział bliski przyjaciel piłkarza w rozmowie z 90min.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.