Daniel Szczepan został zawodnikiem Śląska Wrocław

Śląsk Wrocław


Śląsk Wrocław pozyskał nowego piłkarza, jest nim Daniel Szczepan. 23-latek związał się ze Śląskiem umową obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.

Daniel od 2015 roku występował w GKS-ie 1962 Jastrzębie, który wywalczył awans do Nice 1 Ligi. Nowy nabytek ekipy z Wrocławia odgrywał przy tym bardzo ważną rolę, zagrał w 31 spotkaniach i zdobył 13 bramek. Teraz napastnik podpisał kontrakt, który obowiązywać będzie go do końca czerwca 2020 roku.

– To dla mnie duży krok w karierze. Jestem szczęśliwy, że się tutaj znalazłem. Teraz czeka mnie ciężka praca, żeby udowodnić, że nie znalazłem się w tak wielkim klubie jak Śląsk przypadkiem. Były mną zainteresowane także inne zespoły, z I ligi, ale ja chciałem sprawdzić się jak najwyżej i walczyć o marzenia. Chcę dobrze zaprezentować się trenerom, pokazać, że jestem zdeterminowany. Jeszcze w czwartek wstałem o 5 rano i poszedłem do pracy w kopalni. Skończyłem o godzinie 14 i pojechałem na trening. Możecie mi wierzyć, że zrobię wszystko, by wykorzystać daną mi szansę – mówi nowy zawodnik Śląska.

– Daniel Szczepan był jednym z najlepszych napastników w II lidze, co potwierdził zdobyciem 13 bramek. Oprócz I ligi, bardzo intensywnie obserwujemy także II ligę i szukamy zawodników z pasją, charakterem, twardych i głodnych gry w Ekstraklasie. On te cechy ma i dodatkowo umiejętności, które naszym zdaniem predysponują go do walki o miejsce w najwyższej lidze w naszym kraju. Liczę, że szybko się zaaklimatyzuje, zacznie rywalizować z naszymi napastnikami i stanie się istotną częścią naszego zespołu – tłumaczy Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.

źródło: slaskwroclaw.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.