Daniel Kajzer zawodnikiem Śląska Wrocław

Jeden z lepszych bramkarzy w zeszłym sezonie ligi bułgarskiej wraca do Polski, a dokładniej na rodzimy Śląsk.

27-letni bramkarz podpisał 2-letni kontrakt z 12. drużyną zeszłego sezonu Ekstraklasy. Wcześniej Kajzer występował lidze bułgarskiej.

Daniel Kajzer rozpoczynał karierę w Górniku Zabrze. Gdy nie udało mu się przebić do pierwszego składu Zabrzan został zawodnikiem ROW-u Rybnik. Zagrał w ich barwach ponad 100 spotkań i awansował z nimi do I ligi. Przed sezonem 17/18 podpisał kontrakt z grającym w bułgarskiej ekstraklasie Botewem Płowdiw. W koszulce “Kanarków” zdobył Superpuchar Bułgarii (wybronił rzut karny w serii jedenastek) oraz doszedł do finału Pucharu Bułgarii.

Jego Botew zakończył zeszły sezon na 6. miejscu, a on zanotował 40 spotkań i 13 czystych kont. Jego kontrakt w Bułgarii kończył się wraz z końcem obecnego sezonu. 27-latek podpisał 2-letni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Trafiłem do Lotto Ekstraklasy, pokonując okrężną drogę, ale jestem bardzo zadowolony, że w końcu zagram na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby regularnie bronić bramki Śląska, choć oczywiście decyzja należeć będzie do trenera – powiedział Daniel Kajzer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi