Rasmus Hojlund
fot. Manchester United
Udostępnij:

Czystki w Manchesterze United. Kolejny niewypał może odejść

Ruben Amorim dość stanowczo podchodzi do tego, kogo chce mieć w Manchesterze United.

Tej zimy "Czerwone Diabły" opuścił między innymi Antony, który udał się na wypożyczenie do Realu Betis. Wciąż nie jest pewna przyszłość Marcusa Rashforda, który był przymierzany do wypożyczenia już choćby do AC Milanu czy Barcelony.

Wygląda na to, że kolejny zawodnik Manchesteru United, który nie spełnia oczekiwań może przenieść się do innego klubu. Tym razem mowa o Rasmusie Hojlundzie. Latem 2023 roku ściągano Duńczyka z Atalanty za 70 milionów euro. Był wtedy jednym z czołowych strzelców Serie A, więc pokładano w nim spore nadzieje na Old Trafford.

Teraz jego sytuację mają monitorować choćby Juventus czy Napoli. Juventus co prawda tej zimy sprowadził już Randala Kolo Muaniego z Paris Saint-Germain, ale jedynie w ramach wypożyczenia bez opcji wykupu. Zatem latem może się okazać, że nadal będą potrzebować nowego napastnika.

Hojlund w tym sezonie wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 28 meczach. Zdobył siedem bramek, ale z tego tylko dwie w Premier League. Bardziej strzelał w Lidze Europy. Jego kontrakt z Manchesterem United wygasa latem 2028 roku.

Źródło: talkSPORT


Kamil Gieroba
Data publikacji: 29 stycznia 2025, 10:59
Zobacz również

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.