Czy ten transfer w końcu dojdzie do skutku?


Madrycki dziennik “As” donosi, że Real i Tottenham doszły do porozumienia w sprawie transferu Garetha Bale’a. Walijczyk przeniesie się do stolicy Hiszpania za, bagatela, 120 milionów euro.
Jak donosi dziennik “As” obie strony zawarły już słowne porozumienie i Walijczyk opuści White Hart Lane za kwotę 120 milionów euro.
Transakcja nie zostanie jednak dokonana, dopóki Tottenham nie dokona odpowiednich wzmocnień. Pierwszym z nich jest Roberdo Soldado, sprowadzony z Valencii za 26 milionów funtów. Wiadomo, że trener Tottenhamu Andre Villas-Boas chciałby, aby w ramach “operacji Bale” do jego zespołu trafił Fabio Coentrao, ale szanse na takie rozwiązanie są minimalne.
Saga związana z transferem Bale’a trwa już od kilku tygodni. Co tydzień pojawiały się nowe plotki, mówiące o tym, że kluby są bliżej lub dalej porozumienia.
Nie wiadomo czy ten news to plotka czy potwierdzona informacja.
Jak się potoczą losy Walijczyka? Tego nie wie chyba nawet on sam.