Czy Olympique Lyon zdoła zatrzymać Memphisa Depaya?

Memphis Depay

Po nieudanej przygodzie z Manchesterem United, Memphis Depay znalazł swoje miejsce na ziemi właśnie w Lyonie. Jednak czy to nie idealny moment na zmianę otoczenia? Jaką decyzję w sprawie swojej przyszłości podejmie Holender? 

Władze klubu z Francji robią wszystko, aby ich supergwiazda została na kolejne lata w Lyonie. Holender przecież nadal nie przedłużył wygasającego w czerwcu kontraktu, a pewnie wiele europejskich klubów chętnie skorzystałoby z usług Depaya. Jean-Michel Aulas jednak wierzy, nic jeszcze nie jest przesądzone i dzięki atrakcyjnej ofercie, zdoła zatrzymać napastnika w “Les Gones” – Marzę o tym, by zaakceptował naszą propozycję. Oferta, którą mu złożyliśmy, jest ciągle aktualna – twierdzi z nadzieją prezes zespołu – Depay daje nam bardzo dużo. Był bezpośrednio zaangażowany w nasze 23 gole. Nasza oferta jest ważna. Jeśli zdobędziemy mistrzostwo, to czemu miałby z niej nie skorzystać? 

Niewątpliwie odejście Depaya byłoby wielkim osłabieniem Olympique Lyon. Kapitan francuskiego klubu w każdym meczu zachwyca swoją formą. W samej Ligue 1, jak wspomniał Aulas, Depay w 29. kolejkach uzbierał 14 goli oraz 9 asyst. Trudno sobie wyobrazić tę drużynę bez Memphisa.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *