„Czuję podekscytowanie” – Skóraś przed szansą debiutu w reprezentacji

Michał Skóraś

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Michał Skóraś śmiało może mówić, że trwa dla jego najlepszy moment w karierze.

22-latek od początku sezonu prezentuje świetną formę, wyrastając na jedną z głównych postaci Lecha Poznań. Dobrą dyspozycją zwrócił także uwagę Czesława Michniewicza. W efekcie otrzymał powołanie na wrześniowe mecze reprezentacji Polski. Teraz staje przed szansą debiutu w dorosłej kadrze w meczach Ligi Narodów, z Holandią lub Walią.

– Oczywiście, że czuję podekscytowanie. To jest spełnienie marzeń małego chłopczyka z Jastrzębia, więc bardzo się z tego powodu cieszę. Dochodziły mnie słuchy z każdej strony, że mogę otrzymać powołanie. Ja za każdym razem powtarzałem, w wywiadach, w rozmowach z rodzicami czy bliskimi mi osobami, że podchodzę do tego na dużym spokoju. Nie oczekiwałem powołania, mówiłem, że to jest moje wielkie marzenie, zagrać z orzełkiem na piersi, ale to będzie decyzja tylko i wyłącznie selekcjonera. Ja mogę pokazywać tylko dobrą formę, tak jak to robię teraz na boisku czy na treningach – mówi Michał Skóraś

– Jak rozmawiałem z rodziną i dziewczyną to mówiłem, że cieszę się w 50%. W 100% będę naprawdę szczęśliwy dopiero kiedy uda mi się pojechać na Mistrzostwa Świata. To jest mój kolejny cel i chcę po prostu sobie wywalczyć to sam – dodał zawodnik Kolejorza.

Źródło: Lech Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.