
Cztery gwiazdy Chelsea za Eduardo Camavingę
Chelsea wyraża zainteresowanie pozyskania pomocnika Rennes, Eduardo Camavingi.
Wschodząca gwiazda Ligue 1 od kilku lat prezentuje się z bardzo dobrej dyspozycji, dzięki czemu 18-latek wzbudził wielkie zainteresowanie swoją osobą kilku wielkich marek, a w tym Chelsea.
Drużyna prowadzona przez Thomasa Tuchela wygrała Champions League oraz awansowała do finału Pucharu Anglii, ale mimo to chce wzmocnić pierwszą drużynę w trwającym okienku transferowym.
Zważywszy na poważne problemy finansowe, z jakimi zmagają się drużyny z Ligue 1 potencjalny transfer pomocnika jest bardzo prawdopodobny. Władze londyńskiego klubu są skłonne zaangażować jednego ze swoich piłkarzy w transfer reprezentanta Francji.
Emerson Palmieri - Lewy obrońca w tracie czteroletniego pobytu na Stamford Bridge rozegrał 70 spotkań, ale nie był w stanie zagwarantować sobie miejsca w pierwszej drużynie Chelsea.
Michy Batshuayi - W 2017 roku przeżywał niesamowity okres, kiedy Chelsea zdobyło mistrzostwo Premier League. Niestety czas spędzony na wypożyczeniu w Borussi Dortmund, Valencii oraz Crystal Palace nie wpłynął korzystnie na jego rozwój. Dla reprezentanta Belgii nie ma już miejsca na Stamford Bridge, więc potencjalny transfer do Ligue 1 mógłby wpłynąć pozytywnie na rozwój doświadczonego napastnika.
Tiemoue Bakayoko - 4 lata temu Chelsea wygrało wyścig z Manchester United o podpis ówczesnego piłkarza Monaco. Niestety 26-latek swój pobyt na Stamford Bridge nie może uznać za udany, gdyż większość swojego czasu spędził na wypożyczeniu. Powrót do Francji mógłby dobrze wpłynąć na dalszy rozwój 27-latka, który najlepszy okres przeżywał w 2017 roku, kiedy razem z Monako zdobył mistrzostwo Ligue 1.
Tammy Abraham - Piłkarze z Anglii chętnie przenoszą się do zagranicznych drużyn. Jadon Sancho udał się do Borussi Dortmund. Chris Smalling przeżywał niesamowite chwile w Romie, a Ashley Young w Interze. West Ham nie posiada odpowiednich finansów na sprowadzenie reprezentanta Anglii, więc Chelsea może zaoferować go w ramach wymiany za Eduardo Camavinge.
-
PolecaneOficjalnie: Chelsea ma nowego pomocnika
Kamil Gieroba / 3 czerwca 2025, 12:07
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36