Człowiek Jagiellonii Białystok rozchwytywany. Chce go nie tylko Widzew

Raków Częstochowa flaga

Fot. Mateusz Czarnecki

Łukasz Masłowski jest kuszony przez kluby z PKO Ekstraklasy.

W świetle sukcesów: Jagiellonia na fali

Ten sezon piłkarski obfituje w niespodzianki, a jedną z nich jest niewątpliwie fenomenalna forma Jagiellonii Białystok. O sukcesach zespołu nie można mówić, pomijając strategiczne ruchy transferowe Łukasza Masłowskiego, dyrektora sportowego. Jego decyzje transferowe przyniosły klubowi nie tylko nową jakość, ale i realne szanse na mistrzowski tytuł.

Dzięki takim zawodnikom jak Adrian Dieguez czy Jose Naranjo, Jagiellonia wykazuje się skutecznością, która mogłaby być przedmiotem zazdrości wielu klubów.

Łukasz Masłowski – między Jagiellonią a Rakowem Częstochowa

Raków Częstochowa wyraził zainteresowanie Masłowskim. Nie jest to pierwsze takie zainteresowanie w jego karierze, bowiem już zimą spekulowano o możliwości jego transferu. Raków, poszukując osoby na stanowisko dyrektora sportowego, wydaje się być zdeterminowany, aby przyciągnąć Masłowskiego pod swoje skrzydła.

Wcześniej spekulowano również, iż sytuację Masłowskiego obserwuje Widzew Łódź.

Jagiellonia staje przed możliwością historycznego osiągnięcia – zdobycia tytułu mistrza Polski, co mogłoby przesądzić o dalszej przyszłości Masłowskiego w Białymstoku. Mimo atrakcyjnych propozycji z Częstochowy, możliwość gry w Lidze Mistrzów w barwach Jagiellonii może przeważyć szalę.

Źródło: Meczyki.pl/własneDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.