Czesław Michniewicz przed Walią: Jeden lub dwa debiuty będzie można jutro zobaczyć

Michniewicz

zdjęcie: Łączy Nas Piłka


Debiuty będą, ale niekoniecznie od początku. Jeden lub dwa debiuty będzie można jutro zobaczyć zapowiedział Czesław Michniewicz.

Biało-czerwoni w środę o godzinie 18:00 zmierzą z Walią na stadionie we Wrocławiu. Wszystko wskazuje, że w bramce obejrzymy debiutanta – Kamila Grabarę, który został mistrzem Dani z Kopenhagą i był mocnym punktem zespołu. Czesław Michniewicz będzie się chciał przyjrzeć na lewej stronie Kamilowi Pestce.

Wystąpimy w optymalnym składzie na ten moment. Spróbujemy jutro zagrać w trzech ustawieniach – powiedział selekcjoner. Nie wszyscy przyjechali na zgrupowanie w pełni sił.

– Kamil Jóźwiak musi się dokładnie przebadać. Na ten moment nie bierze udziału w zgrupowaniu. Matty Cash powinien być gotowy do meczu z Belgią. Arek Milik przechodzi rehabilitację w Warszawie dodaje.

Michniewicz jest zwolennikiem ustawienia z trójką defensorów, choć inaczej zagra z Walijczykami. – Od początku zagramy czwórką obrońców, ale będziemy zmieniać. Debiuty będą, ale nie koniecznie od początku. Jeden lub dwa debiuty będzie można jutro zobaczyć – zaznacza.

Świetną wiadomością dla wszystkich, którzy wybierają się na stadion jest fakt, że od pierwszych minut pokaże się Robert Lewandowski. – Nie widzę istotnych zmian w jego zachowaniu, obecna sytuacja nie ma na niego wpływu. Na treningu widziałem z jego strony ogromne zaangażowanie – przyznaje.

źródło: laczynaspilka.pl /


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.