Czesław Michniewicz ma od nowego sezonu wrócić na ławkę trenerską

Czesław Michniewicz

Zdjęcie: Twitter.com/LegiaWarszawa

Po zakończeniu współpracy z kadrą narodową Czesław Michniewicz ciągle czeka na interesującą ofertę. Jaki los czeka byłego selekcjonera?

Czesław Michniewicz od grudnia ubiegłego roku pozostaje bez pracy. Były selekcjoner reprezentacji Polski był łączony z kilkoma klubami (Aberdeen, Dynamo Kijów), jak i nawet z reprezentacją Chile. Tygodnie mijają a 53-latek ciągle jest na przymusowym urlopie. W sprawie przyszłości Michniewicza wypowiedział się w programie Zebranie Zarządu Krzysztof Stanowski.

– Aktualnie wykańcza w Gdyni nowe mieszkanie i tym się zajmuje. Natomiast toczą się różne rozmowy na temat pracy od nowego sezonu, są to kluby zagraniczne. Wszystkie informacje, które pojawiały się do tej pory, były nieprawdziwe. Są bardzo różne kierunki, również z bardzo dalekich krajów. To po prostu inna skala zarobków – takie informacje podał dziennikarz i przyjaciel Michniewicza.

Co ciekawe były selekcjoner nigdy nie pracował poza granicami kraju. W ramach polskiego podwórka prowadził aż 11 klubów oraz reprezentacje młodzieżową i pierwszą kadrę. Gdzie Michniewicz uda się na pierwszą zagraniczną przygodę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.