Czerwone Diabły zmieniają zdanie dot. dyrektora sportowego
Od wielu miesięcy media spekulują na temat potencjalnego dyrektora sportowego w Manchesterze United. Według informacji The Athletic, Czerwone Diabły nie planują zatrudniać dyrektora sportowego.
Pierwsze spekulacje pojawiły się podczas kadencji Jose Mourinho na Old Trafford. Manchester United łączono z m.in. Edwinem van der Sarem, Rio Ferdinandem i Ralfem Rangnickiem.
Po około dwóch latach Ed Woodward jednak wycofał się z tego pomysłu. To wszystko zostało spowodowane przez Ole Gunnara Solskjaera, który zanotował dwa bardzo udane okienka transferowe. Klub postanawia zostać przy obecnej strategii, w której Norweg będzie współpracował z wiceprezesem wykonawczym.
Źródło: The Athletic
-

AktualnościMundial 2026: Kanada – Maroko (4 lipca, Houston) – historyczna szansa KanadyNowacki / 4 lipca 2026, 11:54
-


AktualnościScaloni: „Byłoby szaleństwo, gdybyśmy odpadli z Republiką Zielonego Przylądka” – Argentyna 3:2 po dogrywce i awans do 1/8 MŚNowacki / 4 lipca 2026, 11:24
-


AktualnościMŚ 2026: 13. samobój w turnieju – Mohamed Hany strzelił samobója, Egipt awansuje po rzutach karnychNowacki / 4 lipca 2026, 11:01
-


AktualnościKolumbia - Ghana oceny zawodników po spotkaniu (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:33
-

AktualnościKolumbia - Ghana szczegółowe statystyki. Dane drużyn i piłkarzy (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 6:16
-

AktualnościOceny piłkarzy po meczu Argentyna - Wyspy Zielonego Przylądka (04.07.2026)Nowacki / 4 lipca 2026, 2:57




































