Czerwone Diabły bez problemów wygrały

Manchester United pewnie pokonał zespół Sunderland 3:1 (2:0) i nadal utrzymuje sześć punktów przewagi nad aktualnym Mistrzem Anglii – Manchesterem City!

Na Old Trafford bramki zdobywali kolejno Robin van Persie, Tom Cleverley, Wayne Rooney i honorowe trafienie dla gości zaliczył Fraizer Campbell.

Wicemistrzowie Anglii zgodnie z oczekiwaniami od pierwszych minut starali się kontrolować grę i atakować bramkę Mignolet’a. Dwie szybko zdobyte bramki pozwoliły piłkarzom Alexa Fergusona uspokoić grę.

W drugiej części gry piłkarze Sunderlandu mieli kilka groźnych akcji pod bramką De Gei. Podopieczni sir Alexa Fergusona po świetnej akcji wyprowadzonej przez Robina van Persiego zdobyli gola na 3:0. Na listę strzelców wpisał się Wayne Rooney. Goście strzelili honorowego gola w 72. minucie po mocnym uderzeniu Campbella.

“Czerwone Diabły” po 17. kolejkach Premier League mają 42 punkty i o sześć oczek wyprzedzają drugi w tabeli Manchester City. Sunderland ma 16 punktów.

Manchester United – Sunderland 3:1 (2:0)