Czas Belottiego w Torino dobiega ku końcowi?

Belotti

Zdjęcie: Torino


Coraz więcej doniesień wskazuje na prawdopodobny koniec Andrei Belottiego w Torino.

Doświadczonemu napastnikowi latem wygasa kontrakt z turyńskim klubem. Na ten moment wiele wskazuje, że po siedmiu latach zmieni otoczenie. Sytuację zawodnika obserwuje cała czołówka z Serie A, między innymi Milan, Napoli i Fiorentina. Poza tym ma do wyboru lukratywną ofertę z Toronto.

Z najnowszych doniesień wynika, że sam Belotti miał niedawno przekazać Torino, iż w tej chwili szanse na podpisanie nowej umowy są raczej małe. W ostatnich tygodniach spekulacje wokół jego osoby nieco przycichły, bo miał problemy zdrowotne i pauzował. Wkrótce powinien jednak wrócić do gry.

– Nadzieja musi być zawsze obecna. On zapisał się w historii, on również nie raz się zastanowi, zanim dokona innych wyborów – mówił niedawno Davide Vagnati, dyrektor sportowy Torino.

Belotti to zdecydowanie jeden z najlepszych strzelców Torino w ostatnich latach. Na pewno decyzja o odejściu jest dla niego trudna, bo ma pewną pozycję w klubie. Ale jednocześnie to może być jedna z ostatnich okazji, chociażby, by poważniej zaistnieć w europejskich pucharach. Ma 28 lat i to też trzeba brać pod uwagę.

Źródło: Calciomercato.com/Football Italia


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.