Czarne chmury nad Lampardem

Frank Lampard

chelseafc.com

Frank Lampard otrzymał ultimatum od Romana Abramowicza. Chelsea ma poprawić swoją grę, jeśli tak się nie stanie, to Anglik pożegna się z posadą trenera The Blues.

Obecny sezon w wykonaniu Chelsea Londyn wygląda, jak rollercoaster. Od dobrego początku w Premier League i pewnego wyjścia z grupy Ligi Mistrzów, do ligowego marazmu. Jeszcze całkiem niedawno The Blues byli typowani do wygrania każdych rozgrywek, w których brali udział. Teraz rzeczywistość jest zgoła odmienna.

Wina za bardzo słabe wyniki zespołu, została zrzucona na Franka Lamparda. Anglik już od długiego czasu nie potrafi znaleźć antidotum na obniżkę formy drużyny. Na pewno bardzo zawiódł się na postawie Timo Wernera. Niemiec miał być kilerem, a gole strzelać niczym karabin maszynowy. Teraz nie można porównać go nawet do pistoletu na wodę. To samo tyczy się, sprowadzonego za ciężkie miliony Kaia Havertza. Wielki niemiecki talent na razie nie może odpalić, a w ostatnim czasie coraz częściej siada na ławce rezerwowych.

Frank Lampard otrzymał już ostatnie ultimatum. Gra londyńczyków ma się poprawić od zaraz. Jeśli tak nie będzie, angielski trener może się pakować. Sytuacja Lamparda jest, więc bardzo trudna. Na jego miejsce czyha już kilku innych trenerów. Faworytami do objęcia posady szkoleniowca Chelsea są: Thomas Tuchel, Julian Nagelsmann, czy Masimiliano Allegri.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *