Cristiano Ronaldo odrzucił ofertę z Chin!

MARCA

Cristiano Ronaldo otrzymał zawrotną w głowie ofertę z Chin – 100 milionów Euro za sezon! Jak podaje Hiszpańska “Marca” Portugalczyk odrzucił tą propozycję. 

Ronaldo trafił do Realu Madryt w 2009 roku, do tego momentu strzelił 311 goli w 292 meczach w La Liga, a także pobił rekord wszech czasów w Lidze Mistrzów. Dwukrotnie triumfował w La Liga, Copa Del Rey, Superpucharze Hiszpanii. Czterokrotnie odnosił sukces w Lidze Mistrzów, dwukrotnie w Superpucharze UEFA i trzykrotnie w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Siła gospodarcza Super Ligi w Chinach jest nie do powstrzymania. Uwiodła już wielu innych graczy, takich jak Tévez, Hulk czy Óscar. Ostatnio Mascherano postanowił zmienić otoczenie, decydując się na występy w Chińskich drużynach, tak jak poprzednio Carrasco i Gaitán. Jonathan Viera również wyemigrowała z Las Palmas na wschód. Ronaldo uważa zaś, że wyjazd do Chin oznacza początek jego emerytury i powiedział stanowcze “Nie” na transfer  w tamtejsze rejony.

Teraz, po zmęczeniu w związku z Florentino Pérezem, uznał, że najlepszą opcją jest zmiana scenerii i wybrał Juventus, który oferuje mu inne wyzwania w Serie A. W Turynie przez kolejne cztery sezony miałby zarabiać około 30 milionów netto za sezon gry. Ze sportowego punktu widzenia Stara Dama gwarantuje wszystko, czego nie można znaleźć w Chinach. 

Według prasy najpóźniej we wtorek Cristiano Ronaldo ma podjąć ostateczną decyzję, co do wyboru klubu, w którym będzie występować w rozgrywkach 2018/2019.

Źródło: MARCA

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi