Cristiano Ronaldo odrzucił intratną ofertę z Arabii Saudyjskiej

manutd.com

Cristiano Ronaldo mówi, że odrzucił ofertę wartą 305 milionów funtów, aby latem dołączyć do klubu z Arabii Saudyjskiej.

W wywiadzie dla „TalkTV „, Ronaldo powiedział, że zdecydował się zostać w Manchesterze United, ponieważ jest tutaj szczęśliwy. Hiszpański dziennik – „Marca” doniósł, iż ​​Al-Hilal zaoferował Portugalczykowi dwuletni kontrakt. – Tak, to prawda. Nie zmienia to faktu, że prasa powtarza bzdury, iż nikt mnie nie chce, co jest całkowicie błędne – stwierdził.

Wciąż wierzę, że mogę pomóc drużynie. Jeśli nie czujesz wokół siebie energii, to jest z twojej strony trudne do pokazania się najlepszej strony – dodaje. – Oczywiście, krytyka będzie istnieć przez cały czas. „Ach, on ma 37 lat, nie jest taki sam”. Chcę zobaczyć, czy niektórzy faceci w moim wieku mogą utrzymać poziom, który pokazuję – zaznacza.

Wierzę, że zagram niesamowite mistrzostwa świata i jestem przygotowany fizycznie i psychicznie – oznajmia. Ronaldo trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu po swoim wywiadzie z Morganem, w którym powiedział, że czuje się zdradzony przez Czerwony Diabły, nie szanuje menedżera Erika ten Haga i jest wypychany z klubu.

– Chcę grać jeszcze dwa lata, trzy lata dłużej. Myślę, że 40 lat to dobry wiek do zakończenia kariery. Nie znam przyszłości. Czasami planujesz jedną rzecz na całe życie, a jak wiele razy mówiłem, życie jest dynamiczne. I nigdy nie wiesz, co się wydarzy – kończy Portugalczyk.


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.