Cristiano Ronaldo nagrodzony po raz kolejny!

uefa.com

Cristiano Ronaldo, mimo że na boisku prezentuje się ostatnio nieco słabiej, poza nim przeżywa jeden z najlepszych okresów w karierze. Popisał nowe umowy z Realem oraz Nike, został wybrany piłkarzem poprzedniego sezonu La Liga, a teraz w jego ręce trafiła kolejna nagroda. CR7 został uznany przez portal Goal najlepszym piłkarzem sezonu 2015/16!

31-letni Portugalczyk zapisał sobie na koncie już czwartą tego typu nagrodę podczas swojej kariery. Wcześniej miał przyjemność odebrać statuetki za lata 2009, 2013 i 2014. Goal wyboru dokonał poprzez głosy redaktorów i korespondentów 37  swoich portali z całego świata.

Skrzydłowy Realu w kilku zdaniach podsumował zdobycie przez siebie nagrody:

Dla mnie to wielki zaszczyt, że znów mogę otrzymać tą nagrodę. Jest ona wyróżnieniem również dla moich kolegów z Realu i reprezentacji Portugalii. Ta nagroda potwierdza, że  nie można osiągnąć niczego bez ambicji, osobistego wysiłku, a także otoczenia kolegów i pracowników, którzy wspierają cię każdego dnia. To bardzo ważna rzecz.

Moim celem jest bycie każdego dnia na najlepszym poziomie fizycznym i mentalnym. Dzięki temu mogę dawać swoim drużynom tyle, ile jestem w stanie. Chcę pomagać i dawać swoim trenerom, kolegom i drużynom to, co najlepsze – przyznał Ronaldo.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.