Oficjalnie: Kolejna wielka umowa Ronaldo! Portugalczyk dalej z Nike

uefa.com

Cristiano Ronaldo przeżywa bardzo intensywny okres. Wczoraj podpisał nową umowę z Realem, zaś wieczorem został uznany przez dziennika MARCA najlepszym piłkarzem La Liga sezonu 2015/16.  Dzisiaj Portugalczyk zawarł jeszcze jedną umowę, tym razem z Nike. 

Oficjalna strona amerykańskiego producenta sprzętu sportowego poinformowała, że doszła do porozumienia z Cristiano Ronaldo w sprawie przedłużenia umowy. CR7 jest związany z Nike od 2003 roku, a obecnie jest jedną z głównych twarzy firmy na świecie.

Według informacji podanych przez amerykańską prasę mistrz Europy, podobnie jak swego czasu LeBron James, związał się z Nike do końca swojej kariery, a wynagrodzenie ma sięgać nawet miliarda dolarów!

Sam Ronaldo przyznał, że to kontrakt na całe życie, a swój związek z Nike traktuje jak coś rodzinnego. 31-latek ceni przede wszystkim to, że może swobodnie wnosić swoje pomysły i opinię na temat wydawanych produktów i jest szczęśliwy, że jest jednym z nich. Ronaldo dodał także, że to porozumienie to najlepszy kontrakt w jego życiu.

Z tej okazji ukazał się również nowy model butów sygnowany nazwiskiem piłkarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.