Oficjalnie: Kolejna wielka umowa Ronaldo! Portugalczyk dalej z Nike

uefa.com

Cristiano Ronaldo przeżywa bardzo intensywny okres. Wczoraj podpisał nową umowę z Realem, zaś wieczorem został uznany przez dziennika MARCA najlepszym piłkarzem La Liga sezonu 2015/16.  Dzisiaj Portugalczyk zawarł jeszcze jedną umowę, tym razem z Nike. 

Oficjalna strona amerykańskiego producenta sprzętu sportowego poinformowała, że doszła do porozumienia z Cristiano Ronaldo w sprawie przedłużenia umowy. CR7 jest związany z Nike od 2003 roku, a obecnie jest jedną z głównych twarzy firmy na świecie.

Według informacji podanych przez amerykańską prasę mistrz Europy, podobnie jak swego czasu LeBron James, związał się z Nike do końca swojej kariery, a wynagrodzenie ma sięgać nawet miliarda dolarów!

Sam Ronaldo przyznał, że to kontrakt na całe życie, a swój związek z Nike traktuje jak coś rodzinnego. 31-latek ceni przede wszystkim to, że może swobodnie wnosić swoje pomysły i opinię na temat wydawanych produktów i jest szczęśliwy, że jest jednym z nich. Ronaldo dodał także, że to porozumienie to najlepszy kontrakt w jego życiu.

Z tej okazji ukazał się również nowy model butów sygnowany nazwiskiem piłkarza.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *