Cristiano Ronaldo chce opuścić Hiszpanię

Wikimedia

Jak informuje portugalski dziennik sportowy “A Bola”, Cristiano Ronaldo w przyszłym miesiącu opuści Real Madryt. Jego decyzja jest pokłosiem ostatnich problemów z hiszpańskim fiskusem.

Cristiano Ronaldo jest bardzo zżyty z madryckimi kibicami i całą otoczką związaną z Królewskimi. 32-latek weźmie udział w Pucharze Konfederacji w Rosji i po krótkim urlopie ma podjąć ostateczną decyzję. CR7 jest strasznie rozczarowany sytuacją do jakiej doszło w organach podatkowych. Sam Portugalczyk określił, iż od jakiegoś czasu jest “prześladowany” przez hiszpański fiskus.. Wychowanek Sportingu Lizbona jest winny hiszpańskiemu państwu prawie 15 mln euro.

W czerwcu reprezentant Portugalii świętował z Realem Madryt drugie z rzędu zwycięstwo w Lidze Mistrzów, pokonując Juventus Turyn (4:1). Jest on także głównym kandydatem do zdobycia kolejnej Złotej Piłki.

Gdzie w takim razie mógłby się przenieść CR7? PSG oraz powrót do Manchesteru United to najczęściej wskazywane kierunki. Gdyby ktoś chciał kupić Cristiano Ronaldo musiałby się liczyć z wydatkiem 200 mln euro.

źródło: abola.pt / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *