Copa Del Rey: Remis Leganés z Sevillą

Dziś na Estadio Municipal de Butarque odbył się pierwsza część półfinału w Pucharze Króla pomiędzy Leganés a Sevillą. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla gości w 21. minucie strzelił Luis Muriel – pokonał bramkarza płaskim strzałem po ziemi, zaś dla gospodarzy gola wyrównującego w 56. minucie zdobył Dimitrios Siovas – wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Warto podkreślić, że ta bramka nie powinna zostać uznana ze względu na to iż Siovas podczas strzału popełnił faul na Sergio Rico – skutecznym ruchem zablokował jego ręce. W wyniku tego Rico nie miał szans na jaką kolwiek interwencję. Sędzia prowadzący nie zauważył tego zagrania i uznał gola.

Rewanż zostanie rozegrany w Sevilli na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán 07.02.2018 roku o 21.30.