Coman wraca do treningów na pełnych obrotach
Kingsley Coman od początku sezonu musi radzić sobie z problemami zdrowotnymi. Tym razem przez uraz mięśniowy opuścił piątkowy mecz z Augsburgiem.
Francuz w sobotę pojawił się jednak w środku treningowym Bayernu Monachium. Ćwiczył wraz zawodnikami, którzy nie znaleźli się w podstawowej jedenastce na Augsburg.
Jak informuje "Sky" - Coman może być w pełni gotowy na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów z Dynamem Kijów. Być może zagra nawet od pierwszych minut. Bayern czeka teraz seria gier niemal co trzy/cztery dni, więc Julian Nagelsmann na pewno będzie chciał zrobić rotacje w składzie. To będzie szansą na Kingsleya.
-

AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
































