Co z tym Milikiem? Włoskie media przekonane o transferze zimą
Sprzeczne doniesienia z Włoch w sprawie odejścia Arkadiusza Milika z Napoli.
To że polski napastnik zmieni klub jest niemal pewne. Wciąż sporną kwestią jest - czy zrobi to jeszcze teraz, w styczniu czy poczeka do lata. Jeszcze wczoraj część włoskich mediów twierdziła, że Milik poczeka, by na zasadzie wolnego transferu odejść do Juventusu. Ten ruch nie byłby kompletnie w smak Aurelio de Laurentiisowi.
Stąd „La Gazzetta dello Sport” dzisiaj informuje, że Napoli dogadało już warunki transakcji z Olympique Marsylia. Francuzi mają zapłacić 10 mln euro wraz z premiami. To mniej niż oczekiwano w Neapolu, stąd wstrzymywano się z decyzją. Ale właściciel klubu ewidentnie nie chce, by Milik wzmacniał rywala z ligi.
Jednocześnie kluczowy staje się element rywalizacji w reprezentacji Polski. Prezes PZPN - Zbigniew Boniek już zapowiedział, że jeżeli Milik nie zmieni klubu, to nie powinien jechać na mistrzostwa Europy.
-

AktualnościFrancesc Fàbregas chwali Como po porażce 2:3 z Interem w półfinale Pucharu WłochNowacki / 22 kwietnia 2026, 13:46
-


AktualnościLiam Rosinier ostro krytykuje piłkarzy po porażce 0:3 z BrightonNowacki / 22 kwietnia 2026, 13:02
-


AktualnościFenerbahçe odpadło z Pucharu Turcji po porażce 0:1 z Konyasporem w dogrywceNowacki / 22 kwietnia 2026, 12:22
-


AktualnościAthletic Bilbao pokonał Osasunę 1:0. Unai Simón obronił rzut karnyNowacki / 22 kwietnia 2026, 11:45
-

AktualnościBrighton - Chelsea wyjściowe składy. Znamy podstawowe jedenastki (21.04.2026)Nowacki / 21 kwietnia 2026, 20:03
-

AktualnościBezbramkowy remis Crystal Palace z West Hamem, Wolverhampton oficjalnie spadaNowacki / 21 kwietnia 2026, 12:43































