Co z Moderem? Decyzja tuż przed meczem
W ostatnich dniach pojawiły się niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Jakuba Modera. Wygląda na to, że na potwierdzenie czy zagra ze Szwecją poczekamy do ostatniej chwili.
Problem u Modera z kolanem pojawił się po meczu z Hiszpanią (1:1).
- Zarówno w poniedziałek, jak i dzisiaj Kuba został w hotelu z jednym z fizjoterapeutów. Przechodzi różne zabiegi i decyzja, czy zagra ze Szwecją zapadnie tuż przed spotkaniem. Do 75 minut przed pierwszym gwizdkiem musimy zgłosić skład do UEFA, zatem mamy jeszcze dużo czasu na jej podjęcie - mówi Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji i PZPN cytowany przez PAP.
Kwiatkowski podsumował także aktualny stan zdrowia kadrowiczów.
- Janek ma normalnie trenować z pełnym obciążeniem. Poprawia sią także stan zdrowia bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który również ma mieć więcej zajęć i nie będą się sprowadzały tylko do truchtania wokół boiska. Innych problemów zdrowotnych nie mamy - stwierdził.
Mecz Polski ze Szwecją już w środę o 18:00.
-

AktualnościFrancja - Hiszpania: półfinał MŚ 2026 na AT&T Stadium. Początek meczu o 21:00














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 15:15
-


AktualnościDeclan Rice gotowy na półfinał Mistrzostw Świata z Argentyną. Bellingham i Konsa dostępni














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:38
-


AktualnościNorwegia powitana przez około 100 000 kibiców po mundialu. Król Harald wzruszony














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 14:05
-


AktualnościLula ostro krytykuje piłkarzy Brazylii: samolot kadry wrócił z jednym zawodnikiem po porażce 1:2 z Norwegią














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:37
-

AktualnościAdrien Rabiot: Nie mamy planu na Lamine Yamala, skupiamy się na całej drużynie Hiszpanii














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 13:04
-

AktualnościCeny biletów na półfinały MŚ: Argentyna–Anglia dużo droższy niż Francja–Hiszpania














Michał Bosak / 14 lipca 2026, 12:41




































