CLJ: Podsumowanie 24. kolejki – grupa wschodnia

własne

W spotkaniu derbowym o prymat w stolicy Legia pokonała Polonię zwiększając przewagę nad wiceliderem Centralnej Lidze Juniorów grupy wschodniej.

W 24. kolejce Legia zwiększyła przewagę nad Polonią Warszawa do siedmiu punktów w tabeli. Wojskowi zwyciężyli Czarne-koszule 3:0. Kolejnym interesującym spotkaniem był mecz w Białystoku, gdzie miejscowa Jagiellonia wygrała z Cracovią (3:2) strzelając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry. Po tej wygranej Jaga awansowała na trzecie miejsce w tabeli, natomiast Cracovia spadła na miejsce czwarte. W strefie spadkowej znalazły się zespoły: ŁKS 1926 Łomża, Wisła Puławy, ŁKS Łódź oraz Olimpia Elbląg. Najlepszym strzelcem na wschodzie jest Emil Gajko z Jagielloni Białystok – zdobywca 16-tu bramek. W najbliższej kolejce Legia może zapewnić sobie awans do półfinału Centralnej Ligi Juniorów – warunek jest jeden: Legioniści muszą wygrać spotkanie z Cracovią, jednocześnie Jagiellonia Białystok nie może zdobyć punktów ze Stalą Mielec.

GKS Bełchatów – ŁKS 1926 Łomża 0:0

Składy:

GKS: Daniel Niżnik – Kacper Banasiak, Hubert Berłowski, Tomasz Kolus, Grzegorz Kowalski (57’Mateusz Hertel), Michał Lewandowski (84’Bartłomiej Wrona), Albin Maciejewski (46’Bartosz Świderski), Oskar Mazerant, Damian Michalski, Mikołaj Raś (74’Marcin Rakowski), Michał Stępień

ŁKS: Adrian Jędraszczak – Artur Bajor, Emil Chorążewicz, Mateusz Kaczyński (46’Michał Tarnowski), Damian Brutkowski, Hubert Boroń (60’Robert Dąbrowski), Marcin Świderski, Dariusz Korytkowski (78’Mateusz Walendziewski), Bartosz Sulkowski (90’+1 Szymon Pytel), Marcin Kraska, Konrad Kamienowski

Motor Lublin – Olimpia Elbląg 4:1 (1:1)

Bramki: Marcin Michota 2’, Krystian Brudz 55’, Szymon Kamiński 65’, Norbert Pioś 72’- Michał Bartkowski 7’

Składy:

GKS: Piotr Piotrowski- Michał Kowalczyk, Rafał Burczaniuk, Michał Maliszewski, Sebastian Gołębiowski, Szymon Kamiński, Maciej Muszyński (70’Wojciech Szacoń), Norbert Pioś, Marcin Michota (75’Szymon Michoński), Karol Niećko (57’Dorian Goliszewski), Krystian Brudz (80’Kacper Persona)

Olimpia: Mikołaj Jóźwiak – Michał Bartkowski (61’Damian Bałachowski), Przemysław Kaczmarczyk, Wojciech Klonowski (50’Szymon Lichołat), Karol Kuciński (61’ Konrad Kuciński), Paweł Leszczyński, Łukasz Nowikiewicz (69’Marek Płocharski), Dominik Pawłowski, Bartosz Skolimowski, Paweł Szczęch, Kacper Szulc

Korona Kielce – KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (1:0)

Bramki: Krzysztof Słaby 35’ – Michał Rutkowski 47’

Składy:

Korona: Mikołaj Gorzelański – Krystian Gębalski, Kamil Jasiak, Maciej Kolasa (70’Piotr Tasarz), Arkadiusz Krzymieński, Dawid Kwiatek, Krzysztof Słaby (81’Kamil Makocki), Paweł Smoleń, Adrian Uniat (58’Mateusz Kowalczyk), Maciej Załęcki, Adam Zawierucha

KSZO: Jakub Kozłowski – Wiktor Piątkowski, Patryk Kwiatkowski, Krzysztof Świątek, Michał Rutkowski, Piotr Jedlikowski, Damian Mężyk, Patryk Świrk (79’Jakub Jedlikowski), Mateusz Madej (58’Kamil Wochniak), Sebastian Wąs, Kamil Bełczowski (88’Kewin Chaba)

Wisła Kraków – ŁKS Łódź 3:2 (0:1)

Bramki: Oskar Wąsikowski 58’, 60’, Adrian Wójcik 79’ – Marcin Kacela 24’, Mateusz Krysiński 90’+4

Składy:

Wisła: Kais Al-Ani – Kamil Szlachta, Patryk Michniak, Jakub Ptak, Jakub Janur, Arkadiusz Chlebowski, Konrad Handzlik (46’Grzegorz Kociołek), Mathieu Scalet (46’Przemysław Porębski), Grzegorz Marszalik (66’Bartłomiej Purcha), Oskar Wąsikowski (80’Maciej Rogóż), Adrian Wójcik

ŁKS: Damian Piotrowski – Dawid Piekielny (87’Kamil Malinowski), Kamil Zawadowski, Oskar Koprowski, Jakub Olejniczak, Jan Stokłosa (64’ Kacper Mielewczyk), Jan Sobociński, Damian Henc, Marcin Kacela (64’Piotr Pyrdoł), Łukasz Dynel, Arkadiusz Jakubowski (55’Mateusz Krysiński)

Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa 3:0 (2:0)

Bramki: Kamil Anczewski 4’, Arkadiusz Górka 29’, Michał Trąbka 85’

Składy:

Legia: Dawid Leleń – Bartosz Skowron (87’Eryk Rakowski), Mateusz Wieteska, Rafał Makowski, Mateusz Hołownia, Arkadiusz Górka, Filip Karbowy (69’Michał Suchanek), Michał Trąbka, Konrad Michalak (80’Patryk Czarnowski), Mateusz Leleno (66’Miłosz Kozak), Kamil Anczewski

Polonia: Jakub Imiołek – Daniel Choroś, Aleksander Giczela (75’Czarek Sauczek), Marcin Kluska, Mateusz Małek (53’Mateusz Jaroszewski), Sebastian Pindor, Kacper Roszak-Kasza, Rene Salla (60’Patryk Osiak), Piotr Stępniak, Maciej Wilanowski (80’Krystian Siatkowski), Bartosz Wybraniec

Jagiellonia Białystok – Cracovia 3:2 (2:1)

Bramki: Damian Grabowski 12’, Michał Dawidowicz 45’, Karol Świderski 90’+4- Eryk Ceglarz 5’, Marcin Szymczak 78’

Składy:

Jagiellonia: Krzysztof Karpieszuk – Karol Buzun, Michał Dawidowicz, Kacper Falon (70’Karol Świderski), Emil Gajko, Damian Grabowski, Sebastian Juszczyński, Mateusz Kondraciuk, Emil Łupiński, Przemysław Mystkowski (75’Michał Domański), Łukasz Zińczuk

Cracovia: Damian Kobyłka – Piotr Mielcarek, Marcin Piekarski, Daniel Najduch, Kacper Kapera, Mateusz Poznański (75’Maciej Skiba), Beniamin Jeż, Marcin Szymczak, Dawid Pawlusiński (60’Przemysław Czubaj), Eryk Ceglarz, Dawid Surma

Stal Rzeszów – Stal Mielec 0:0

Składy:

Stal Rzeszów: Łukasz Jamroży – Rafał Drożdżal, Arkadiusz Gil, Mateusz Górak, Kacper Szybko, Bartosz Lekki, Przemysław Kudła, Patryk Rusin, Patryk Zieliński, Andrze Trubeha (46’Dawid Szagała), Michał Żebrakowski (82’Michał Karnas)

Stal Mielec: Kamil Wietecha – Damian Baran, Damian Bożek, Mateusz Herda, Tomasz Maciaś, Grzegorz Płatek, Kamil Rokita, Michał Stasz, Patryk Tetlak (34’Przemysław Koszel), Daniel Wrona, Jakub Zięba

Wisła Puławy – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)

Bramki: Szymon Grzechnik 45’- Damian Zacheja 52’

Składy:

Wisła: Leonid Otchenashenko – Igor Kochanowski, Michał Bernat, Kacper Jaroszek, Krystian Kusal, Mateusz Pańko (52’Paweł Staszczak), Jakub Wasilewski (55’Adam Mazurek), Adrian Popiołek, Łukasz Furga, Arkadiusz Drapsa, Szymon Grzechnik (70’Damian Stelmaszuk)

Stomil: Patryk Rodak – Emil Brzozowski, Dariusz Cekała, Adam Janas, Igor Kostrzewa, Patryk Rosoliński, Cezary Sobolewski, Kamil Stankiewicz (70’Konrad Korzep), Rafał Witkowski (70’Marcel Malicki), Damian Zacheja, Wojciech Żęgota

Źródło: wlasne/laczynaspilka.pl


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *