blank
Udostępnij:

Chorwacja 1:1 Włochy skrót meczu, gole, najciekawsze akcje (24.06.2024)

Włochy wydarły w ostatniej akcji meczu remis 1:1 z Chorwatami i meldują się w fazie pucharowej EURO!

Chorwacja 1:1 Włochy podsumowanie meczu

W pierwszej połowie obie drużyny doszły do głosu i zagrażały bramce rywali, ale nie wynikało z tego nic poważnego. Mecz rozkręcił się w drugiej połowie. Najpierw mieliśmy zagranie ręką w polu karnym i jedenastkę dla Chorwatów. Tego nie wykorzystał Luka Modrić. Zaledwie minutę później jednak pokonał Gianlugiego Donnarummę. Wydawało się, że koniec końców Chorwaci dowiozą zwycięstwo, ale wtedy w ostatniej akcji meczu Mattia Zaccagni zapełnił Italii zwycięski remis. To właśnie mistrzowie Europy grają dalej!

Chorwacja 1:1 Włochy skrót meczu