Chojniczanka – Skra Częstochowa transmisja, gdzie oglądać? (08.09)

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

Za nami jest siedem kolejek w drugiej lidze piłkarskiej sezonu 2023/2024, a już dzisiaj wieczorem kolejne emocje. O godzinie 19:30 na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 w Chojnicach odbędzie się spotkanie między miejscową Chojniczanką a Skrą Częstochowa. Stracie będzie transmitowane online.

Chojniczanka – Skra Częstochowa, gdzie oglądać?

Mecz Chojniczanki ze Skrą Bełchatów nie będzie pokazywany na żadnym kanale telewizyjnym, ale transmisja będzie dostępna online. Co więcej, użytkownicy wybranych telewizorów Smart TV również będą mieli możliwość oglądania spotkania.

Chojniczanka – Skra Częstochowa, transmisje w WP Pilot

Gwarancją wysokiej jakości transmisji jest platforma WP Pilot. Dzięki jej innowacyjnemu podejściu, zaoferowano specjalne 8 kanałów, na których emitowane są mecze 2. ligi, nawet jeśli odbywają się one równocześnie. Co więcej, WP Pilot pozwala na oglądanie rozgrywek nie tylko na komputerach, ale także na smartfonach, tabletach i telewizorach z systemem Android TV, LG webOS, a także za pomocą Chromecast, Airplay czy FireTV.

Zasady korzystania z platformy są proste. Dostępne są dwa pakiety. Pierwszy to “2. liga na 30 dni” za 34,99 zł, z możliwością wsparcia wybranego klubu kwotą 5 zł. Drugi pakiet to “2. liga na cały sezon”, oferowany za 229,99 zł na 1 rok, z wsparciem klubu w wysokości 30 zł. Płatności można dokonać na wiele sposobów, od tradycyjnych przelewów, przez Blik, aż do Google Pay czy Apple Pay. Co istotne, WP Pilot pozwala na odtwarzanie nagranych materiałów nawet do 30 dni po emisji, gdziekolwiek jesteś.

» Oglądaj 2. Ligę na żywo w WP Pilot

Chojniczanka – Skra Częstochowa, typy

Nie można zapomnieć również o ofercie bukmachera Fortuna. Dla wszystkich, którzy chcieliby zagrać o wynik dzisiejszego meczu, czeka bonus w wysokości 630 zł. Obejmuje on 20 zł za samą rejestrację, 10 zł za pierwszy depozyt oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł. Dodatkowo, w usłudze Fortuna TV dostępne są transmisje z innych wydarzeń sportowych, w tym z lig jak La Liga, Serie A czy Bundesliga.

» Oferta NA ŻYWO na eFortuna.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.