dailymail.co.uk


W styczniu prawdopodobnie dojdzie do kilku roszad w kadrze Chelsea.

Z “The Blues” ma pożegnać się Cesc Fabregas. Doświadczony pomocnik miałby trafić do Milanu, gdzie mógłby liczyć na częstszą grę w pierwszym składzie. W tym sezonie Premier League 31-latek zagrał tylko w czterech meczach ligowych. Do Premier League trafił w 2014 roku z Barcelony i do czasu przejęcia Chelsea przez Maurizio Sarriego był podstawowym piłkarzem londyńskiego klubu.

Jego cierpliwość jednak się kończy, a na Stamford Bridge rozpoczęły się poszukiwania dużo młodszego następcy. Według “Mirror” głównym kandydatem ma być Denis Suarez, który co ciekawe, jest w podobnej sytuacji co aktualnie Fabregas. Suarez nie może liczyć na regularną grę od pierwszych minut, ogółem w tym sezonie zagrał tylko w czterech meczach.

Pracuję nad tym, by dostawać szanse. Jeżeli nie otrzymam wystarczającej ilości minut na grę… zastanowię się co dalej. – stwierdził niedawno sam 24-latek.

O ile transfer Fabregasa do Serie A wydaje się być niemal pewny, to ciekawe, czy rzeczywiście Suarez zawita na Stamford Bridge.

źródło: Daily Mail


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.