Chelsea – Zenit St Petersburg: Gdzie oglądać mecz na żywo? Transmisja online w internecie i live stream za darmo [Liga Mistrzów]

Cosmin Iftode / Shutterstock.com

We wtorek o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz grupy H Ligi Mistrzów 2021/2022 pomiędzy Chelsea Londyn i Zenitem St Petersburg. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online w internecie?

Chelsea – Zenit St Petersburg: Gdzie oglądać?

Mecz Chelsea – Zenit St Petersburg będzie pokazywany na kanale Polsat Sport Premium 4. Transmisja online w internecie udostępniona zostanie na platformach Canal+online oraz Polsat Box Go (dawniej Ipla TV).

Chelsea – Zenit St Petersburg: Transmisja online i live stream

Niestety, serwisy Fortuna TV, Betclic TV oraz Superbet TV nie udostępniają transmisji z meczu Chelsea – Zenit St Petersburg. W serwisach tych można jednak oglądać spotkania Chelsea w Pucharze Anglii i Pucharze Ligi Angielskiej oraz Zenitu z Lidze Rosyjskiej i Pucharze Rosji.

Chelsea – Zenit St Petersburg: Transmisja na żywo w internecie

Mecz Chelsea – Zenit St Petersburg na żywo w internecie można oglądać za pośrednictwem platformy Canal+online. Oferuje ona dostęp do kanałów Polsat Sport Premium, które można wykupić na okres 30 dni za kwotę 15 złotych. Przejdź na stronę serwisu Canal+online, wybierz pakiet z oferty i oglądaj mecze Ligi Mistrzów na dwóch urządzeniach jednocześnie. Mogą być nimi komputery, smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory (Android TV, Samsung TV, Apple TV, Airplay, FireTV).

» Oglądaj Ligę Mistrzów w Canal+Online


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *