Chelsea wzdycha do Comana, ale Bayern stawia weto

Przyszłość Kingsleya Comana w Bayernie Monachium nie jest jasna. Skrzydłowym mocno interesuje się londyńska Chelsea, ale Bawarczycy nie mają zamiaru sprzedawać Francuza.

Na linii Coman – Bayern doszło do zgrzytów w sprawie nowego kontraktu. Piłkarz chce zarabiać horrendalne pieniądze, na które klub zgodzić się po prostu nie może. Włodarze mistrza Niemiec chcą poczekać z negocjacjami i wrócić do nich niebawem. “Sky” potwierdza, że dynamicznym zawodnikiem mocno interesuje się Chelsea.

“Die Roten” traktują Comana jako bardzo ważne ogniwo i nie chcą się go pozbywać, a w dodatku fanem jego talentu jest nowy trener Bayernu, Julian Nagelsmann. Zaledwie 34-letni szkoleniowiec widzi w nim postać idealnie pasującą do swojej filozofii gry.

Niemieckie media raportują, że agent Comana Pini Zahavi wkrótce przedstawi szefom monachijczyków ofertę transferu od któregoś z zainteresowanych klubów. Kontrakt 25-latka obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku, więc jest jeszcze dużo czasu, aby dojść do porozumienia w sprawie prolongaty.

Źródło: Sky

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *