Charles De Ketelaere – niewypał Milanu. Otrzyma szansę rehabilitacji na San Siro?
AC Milan zainwestował ponad 30 milionów euro w Charlesa De Ketelaere. Belg jednak rozczarował i jest wielkim niewypałem.
22-latek nie wygląda na tego samego zawodnika, który błyszczał w Club Brugge w zeszłym sezonie. Zdołał zanotować jedną asystę w Serie A. Paolo Maldini o De Ketelaere po wyeliminowaniu Milanu z Ligi Mistrzów przez Inter, podkreślał, że byłoby znacznie łatwiej i mniej kosztownie, gdyby wybrali kogoś takiego jak Paulo Dybala.
Włosi muszą w nadchodzącym letnim okienku transferowym zdecydować o przyszłości Belga. Najlepszą opcją byłoby wypożyczenie, co pozwoliłoby na zmniejszenie kosztów. Rossoneri chcą przy projekcie odmładzania drużyny nie chce na stałe rozstawać się z pomocnikiem.
Zespół Stefano Pioliego po ostatniej porażce w lidze ze Spezią (0:2) nie może sobie pozwolić na dalsze potknięcia. Wciąż teoretycznie mają mogą awansować do Ligi Mistrzów. W sobotę zagrają ze zdegradowaną do Serie B - Sampdorią Genua.
Milan director Maldini on €35m deal for de Ketelaere: "Charles is the example of a player who has to improve". 🔴⚫️
"It'd have been easier for us to sign Paulo Dybala as free agent last summer... but would he have been the right player for our project? No", told Sky. pic.twitter.com/peDAqPu0qx
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 17, 2023
-

AktualnościWyjściowe składy na mecz Szkocja - Maroko. Kto zagra od pierwszej minuty? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 23:06
-


AktualnościUSA - Australia oficjalne składy. Potwierdzone składy na mecz (19.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 20:04
-


AktualnościPrzewidywane jedenastki na mecz Turcja - Paragwaj | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 19:12
-


AktualnościKto poprowadzi mecz Turcja - Paragwaj? Kto sędzią spotkania? (20.06.2026)Nowacki / 19 czerwca 2026, 17:16
-

AktualnościBrazylia - Haiti przewidywane jedenastki na spotkanie | 20.06.2026Nowacki / 19 czerwca 2026, 16:41
-

AktualnościAncelotti zapowiada zmiany przed meczem z Haiti. Brazylia zagra bez NeymaraNowacki / 19 czerwca 2026, 14:55




































