Cezary Kulesza: Nie ma co do tego wątpliwości, że bardzo mocno skomplikowaliśmy swoją sytuację

Cezary Kulesza

YouTube/Łączy nas piłka

Cezary Kulesza w wywiadzie dla Sport.pl odniósł się do meczu z Węgrami i marcowych baraży, jakie czekają naszą reprezentację.

Prezes PZPN nie ukrywał rozczarowania przegraną Polaków z Węgrami. Przyczynił się tym pośrednio do lawiny krytyki, jaka spadła ostatnio na Paulo Sousę. Portugalczyk obrywa nie tylko za porażkę, ale przede wszystkim za niewystawienie do gry Glika i Lewandowskiego.

Komentarza w tej sprawie udzielił dziś Kulesza dla Sport.pl.

– Zespół popełniał zbyt dużo błędów, często indywidualnych, wynikających po prostu z podejmowania w decydujących momentach złych decyzji. Węgrzy wcale nie byli drużyną dużo lepszą, ale to my po prostu zagraliśmy poniżej naszych możliwości – mówił.

– Nie ma co do tego wątpliwości, że bardzo mocno skomplikowaliśmy swoją sytuację, choć byliśmy zależni od siebie w kwestii rozstawienia. Czekamy teraz na losowanie. Baraże i tak zapowiadały się na niełatwo, a teraz poziom trudności wzrósł kilkukrotnie – dodał.

– Celem jest awans na mundial i obiecuję, że jako PZPN dopełnimy wszelkich starań, by drużyna i trener mieli jak najlepsze warunki do odpowiedniego przygotowania się na decydujące marcowe mecze – zakończył.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.