Cezary Kulesza: Czy będę pytał piłkarzy, jaki trener powinien być selekcjonerem? Raczej nie

Reprezentacja Polski

englandfootball.com

Rozmawiam z reprezentantami, ale czy będę pytał, jaki trener powinien być selekcjonerem? Raczej nie – odpowiedział Cezary Kulesza w “Sport.pl Live”.

Paulo Sousa bez żadnych skrupułów zostawił reprezentację Polski i przyjął atrakcyjną propozycję z brazylijskiego giganta, jakim bez wątpienia jest Flamengo Rio de Janeiro. Prezes PZPN dał sobie czas, by ogłosić nowego selekcjonera, a najpóźniejszy termin to 19 stycznia.

W mediach pojawiła się informacja, iż Cezary Kulesza zamierza skonsultować swoją ostateczną decyzję z piłkarzami kadry oraz zarządem. Był gościem w poniedziałkowym programie “Sport.pl Live” i odniósł się do tej kwestii.

– Nie rozmawiałem jeszcze z żadnym trenerem, ale w poniedziałkowy wieczór po tym programie mam umówioną rozmowę z pierwszym z kandydatów. We wtorek przeprowadzę pewnie więcej rozmów – przyznał Kulesza.

– Rozmawiam z reprezentantami, ale czy będę pytał, jaki trener powinien być selekcjonerem? Raczej nie. Zawsze będzie to jakieś zaskoczenie. Jest dużo nazwisk na tej liście, o której się mówi. Jest dużo trenerów, którzy dobrze radzą sobie w ekstraklasie lub w niej trenowali wcześniej – dodał.

źródło: sport.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.