

Cesc Fabregas wróci do Hiszpanii? Jest zainteresowanie drugoligowca
Cesc Fabregas zszedł już ze światowego topu. Hiszpan najbardziej zapamiętany jest z gry dla takich klubów jak Arsenal, Barcelona i Chelsea. Wychowanek Blaugrany w swojej piłkarskiej karierze spędził jedynie 3 lata w Hiszpanii. Teraz jest szansa na powrót na półwysep iberyjski.
W ubiegłym sezonie dręczyły go kontuzje. Praktycznie nigdy nie był do dyspozycji trenera. Zagrał tylko w sześciu meczach, z czego tylko dwa są spotkaniami ligowymi. Sam mówił o tym, że sezon 21/22 jest jego najgorszym oraz najcięższym sezonem w karierze. W AS Monaco gra od 2019 roku, nie pokazał w tym czasie swojego blasku sprzed lat.
Nigdy nie stał się najważniejszą twarzą środka pola. Miał przebłyski geniuszu, jednak końcowo 9 milionów za transfer nie spłaciło się na boisku, a jedynie przez marketing, ponieważ mimo wszystko jest to gwiazda. Mistrz świata z 2010 roku ma już wygasły kontrakt, szuka nowego pracodawcy. Pojawiają się pewne zakusy z Hiszpanii.
UD Las Palmas w zeszłym sezonie walczyło o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Niestety przegrali w barażach i znów zagrają na zapleczu hiszpańskiej La Ligi. Pojawia się zainteresowanie Fabregasem właśnie z tego klubu. Wszystko idzie w dobrą stronę. Kierunek wydaje się naturalny, powrót do domu. Piłkarsko nie może liczyć na oferty z czołowych klubów La Liga, a może zostać architektem ciekawego projektu.
-
AktualnościOficjalnie: Powołania Probierza na czerwcowe mecze kadry!
Wiktor Palmowski / 27 maja 2025, 19:07
-
AktualnościOficjalnie: Bayer Leverkusen ma nowego trenera!
Wiktor Palmowski / 26 maja 2025, 19:26
-
EkstraklasaGwiazda ligi opuści PKO Ekstraklasę
Kamil Gieroba / 18 maja 2025, 12:33
-
La LigaReal Madryt będzie miał nowego stopera. Padło "Here we go"
Kamil Gieroba / 17 maja 2025, 12:00
-
La LigaFC Barcelona przypieczętowała tytuł mistrza Hiszpanii! (WIDEO)
Kamil Gieroba / 16 maja 2025, 6:11
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40