

Carrasco odejdzie z Atlético już w styczniu?!
Kierownictwo sportowe skonsultowało się przed przerwą świąteczną z Simeone w sprawie ofert dla graczy, którzy mogą opuścić zespół już w styczniu.
Niełatwy wybór
Do sprzedaży Vietto i Gaitána musi dołączyć co najmniej jeden inny gracz. Wygląda na to, że Vrsaljko zamierza opuścić klub, ale Cholo miał wybór pomiędzy odejściem chorwata, a Yannickiem Carrasco. Argentyńczyk zdecydował się pozostawić w zespole Vrsaljko.
Co się z nim stało?
Carrasco w ostatnim czasie nie mieścił się w planach Diego Simeone. Ponadto miał problemy ze zdrowiem - często dopadały go kontuzje. Dodatkowym problemem są jego relacje z kolegami z drużyny oraz sztabem szkoleniowym. Chociaż jest on jednym z najbardziej niezrównoważonych graczy w zespole, Simeone rozumie, że nie może go odepchnąć na bok - najlepszą opcją będzie transfer.
Oferty
Należałoby by zadać sobie pytanie czy są jakiekolwiek oferty dla belga. Mówiło się o zainteresowaniu ze strony Bayernu Monachium, a także kilka drużyn z Premier League. Gdyby transfer nie doszedł do skutku, Simeone liczyłby na niego w drugim sezonie jako odrodzenie, aby wejść do zespołu na nowo.
Vietto, Gaitán i Carrasco mogą opuścić Atlético w styczniowym okienku. Klub nie będzie także poszukiwać zamienników za ich miejsce, bowiem od początku roku mogą zagrać Diego Costa i Vitolo.
-
AktualnościAS Roma blisko transferu Danii Gilariego z Hellas Verona
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 13:52
-
AktualnościManchester United blisko transferu Xavi Gery z Valencii
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 13:51
-
AktualnościHiszpania w finale Euro 2025 po dramatycznym zwycięstwie nad Niemcami
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 12:09
-
AktualnościMemphis Depay w tarapatach: Krytyka, kontrowersje i niezadowolenie fanów w Corinthians
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 11:48
-
AktualnościArsenal na tropie nowych wzmocnień: Gordon, Rodrigo i Eze na celowniku
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 10:43
-
AktualnościLiverpool pozyskuje Hugo Ekitike z Eintrachtu Frankfurt za 69 milionów funtów
Damian Nowacki / 24 lipca 2025, 10:17