Carles Puyol odrzucił propozycję Barcelony

dnaindia.com

Były kapitan FC Barcelony odrzucił propozycję klubu z Katalonii. Działacze “Blaugrany” zaproponowali 41-latkowi posadę dyrektora sportowego. Carles Puyol postanowił poinformować o tym na swoim Twitterze. 

„W ostatnich tygodniach pojawiły się różne wiadomości na temat mojej ewentualnej pracy w FC Barcelonie w roli dyrektora sportowego. Dlatego czuję się zobowiązany poinformować, że zdecydowałem się nie przyjmować oferty klubu.

Nie była to łatwa decyzja, ponieważ zawsze mówiłem, że chciałbym wrócić do miejsca, które uważam za swój dom, ale kilka osobistych projektów, którymi się obecnie zajmuje, uniemożliwiają wyłączne poświęcenie się, na jakie zasługuje tego typu stanowisko.

Chciałbym podziękować klubowi za zaufanie, jakim mnie obdarzył, oferując mi tak wielką odpowiedzialność” – napisał Puyol.

Carles Puyol w ostatnich tygodniach był łączony z posadą dyrektora sportowego w Barcelonie. Miałby współpracować tam z Ericiem Abidalem oraz Ramonem Planesem.

41-latek zdobył już doświadczenie w tym fachu. Hiszpan po zakończeniu kariery piłkarskiej w 2014 roku był pośrednikiem transferowym i asystentem dyrektora sportowego Andoniego Zubizarrety.

Carles Puyol spędził swoją całą karierę w Barcelonie. Wygrał z nią 21 trofeów, w tym 3 razy Ligę Mistrzów. 41-latek w 2010 roku zdobył Puchar Świata z reprezentacją Hiszpanii.

Źródło: Carles Puyol


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *