Capital One Cup: Stoke lepsze od Sunderlandu

Sunderland FC przegrał u siebie ze Stoke City 1:2 w meczu 1/16 finału Pucharu Ligi Angielskiej (Capital One Cup). Do kolejnej rundy awansowali zatem piłkarze Stoke.

Gospodarze prowadzili od 16. minuty po golu Jozy’ego Altidore’a. Potem gole strzelali już tylko gracze Stoke, a konkretnie jeden z nich – Marc Muniesa. Hiszpan doprowadził do wyrównania w 31. minucie a bramkę na wagę zwycięstwa i awansu do 1/8 finału turnieju strzelił w 71. minucie.

Sunderland FC – Stoke City 1:2 (1:1)
Gol 1:0 – 16′ – Jozy Altidore
Gol 1:1 – 31′ – Marc Muniesa
Gol 1:2 – 71′ – Marc Muniesa