Cagliari – AC Milan transmisja za darmo. Gdzie oglądać? (27.09)

Tomislav Pinter / Shutterstock.com

W środę 27.09.2023 o godzinie 18:30 rozegra się mecz pomiędzy drużynami Cagliari i AC Milan. Starcie to odbędzie się na stadionie Unipol Domus w Cagliari, w ramach 6. kolejki rozgrywek Serie A. W tym artykule znajdują się informacje na temat dostępnych transmisji telewizyjnych i online z tego spotkania.

Cagliari – AC Milan, gdzie oglądać?

Spotkanie Cagliari – AC Milan dostępne jest do oglądania w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dla tych, którzy chcą śledzić rywalizację w internecie, dostępna będzie transmisja online na stronach Canal+online, Player.pl oraz WP Pilot. Natomiast bezpłatny stream znajduje się na platformach Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV.

Cagliari – AC Milan, transmisja online (za darmo)

Chcąc oglądać bezpłatnie starcie Cagliari – AC Milan w serwisie Fortuna TV, konieczne jest spełnienie pewnych kryteriów. Wystarczy założyć konto, wpłacić środki oraz postawić zakład. Dla nowych użytkowników serwis Fortuna przygotował bonus o wartości 630 zł. Transmisję można śledzić zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

» Oglądaj transmisje w Fortuna TV

W serwisie Superbet TV dostępna jest transmisja na żywo, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Po zarejestrowaniu konta, mecz można oglądać zarówno na stronie internetowej, jak i na urządzeniach mobilnych. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnego bonusu o wartości 3754 zł.

» Oglądaj transmisje w Superbet TV

STS TV udostępnia transmisję dla zarejestrowanych użytkowników, którzy dokonali wpłaty oraz postawili zakład. Dla nowych członków STS przygotował bonusy na łączną kwotę 1660 zł. Możliwość oglądania dostępna jest na różnych platformach, w tym na smartfonach.

Cagliari – AC Milan, transmisja online (płatna)

Chcesz oglądać na żywo rywalizację Cagliari – AC Milan? WP Pilot daje taką możliwość. Aby uzyskać dostęp do transmisji online, konieczne jest założenie konta oraz zakupienie pakietu “Eleven”. Cena tej oferty to 13,99 zł za cały miesiąc. Dostęp do transmisji zapewniony jest zarówno przez przeglądarkę internetową, jak i aplikacje na urządzeniach mobilnych i telewizorach.

» Oglądaj transmisje w WP Pilot

Zastanawiasz się nad inną platformą do oglądania meczu? Spróbuj Canal+online. Aby uzyskać dostęp do transmisji, zakup pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium za jedyne 20 zł jako dodatek do głównego pakietu “Canal+” oferowanego za 39 zł miesięcznie. Canal+online pozwala na korzystanie z oferty za pośrednictwem różnych urządzeń. Co więcej, z jednego konta można oglądać transmisje na dwóch urządzeniach jednocześnie!

» Oglądaj transmisję online w Canal+Online

Jeśli szukasz alternatywnego źródła transmisji, zastanów się nad platformą Player.pl. Serwis oferuje atrakcyjny pakiet “Canal+Sport, Eleven Sports + Player bez reklam” w cenie 79 zł miesięcznie. Bez względu na to, czy korzystasz z komputera, smartfona czy Smart TV, transmisja będzie dostępna bez problemów.

» Oglądaj transmisje w Player.pl

Kiedy i o której mecz?

Mecz Cagliari – AC Milan odbędzie się w środę 27 września o godz. 18:30.

Gdzie oglądać na żywo w TV?

Transmisję TV z meczu Cagliari – AC Milan pokaże kanał Eleven Sports 1.

Gdzie obejrzeć mecz na żywo w internecie?

Mecz Cagliari – AC Milan na żywo w internecie można oglądać w serwisach streamingowych: WP Pilot, Player.pl, Canal+online, STS TV, Fortuna TV i Superbet TV.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.